piątek, 29 kwietnia 2011

Ale to już było i nie wróci więcej...

Witam wszystkich serdecznie w ostatnim dniu mojej nauki w szkole średniej! ;) Tak, to właśnie dzisiaj moja nauka dobiega końca, zostaje tylko matura i już wakacje ;) Dyplomy i nagrody już rozdane, a na pożegnanie przyjdzie czas dopiero po maturach. A skoro mowa o nagrodach, to muszę się pochwalić, że jedną nawet dostałam :) Niestety, nie udało mi się zdobyć średniej, żeby mieć czerwony pasek, ale nie brakowało mi wiele. Jako jedyna w klasie :D otrzymałam nagrodę za wzorową frekwencję. Nie spodziewałam się, że tak mi się spodoba :) Sami zobaczcie:

Jest to album przedstawiający najpiękniejsze miejsca świata. Wewnątrz możemy podziwiać piękne zdjęcia i opisy miejsc, które warto odwiedzić na całym świecie.
I wreszcie moje świadectwo :)
Jak wspominałam, nikt jeszcze się nie żegnał na dobre, choć przyznaję, że nie za wszystkimi będę tęsknić ;) Czasem nawet dziewczyna z dziewczynami nie może wytrzymać :) A akurat tak się złożyło, że moja klasa była dziwna, jak to ujął dziś Pan Dyrektor, bo składała się z 23 dziewczyn i 2 chłopców ;) Wyobraźcie sobie, jak chłopcy mieli ciężko ;D 
Dzisiaj to jeszcze nie koniec wrażeń, o 19 mamy ognisko pożegnalne, więc będzie bardzo fajna zabawa ;)
Pozdrawiam :)

EDIT: Pytanie Darii przypomniało mi, że nie wspomniałam nic o studiach ;) Otóż chciałabym studiować europeistykę, ewentualnie stosunki międzynarodowe i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli ;)

12 komentarzy:

 1. Zapowiada się interesująco ta książka, jestem ciekawa co tam też są za miejsca wymienione :) Życzę w takim razie udanego ogniska, gratuluję ukończenia szkoły i życzę powodzenia na maturach :) A jakie plany na wakacje, na studia? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zakończenia szkoły, moja na mnie dopiero czeka, bo kończę gimnazjum (w tym roku). Gratuluję również dostania książki ;) Powodzenia na maturze, miłej zabawy na ognisku ;]

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja, choć szkoły jeszcze nie skończyłam, to też byłam na zakończeniu. Biedna, w poczcie sztandarowym biegałam xD Gratuluję nagrody i dobrej zabawy na ognisku ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamiętam, jak dwa lata temu kończyłam szkołę średnią. Podobnie, jak ty nie tęsknie za wieloma osobami z tym, że moja klasa skladała się z 28 dziewczyn i 6 chłopaków:)

  A gdzie chcesz studiować? Chodzi mi oczywiście o miasto ;)

  No to widzę, że Justilla wspólnie z moim bratem przygotowywała zakończenie klas 4 :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubie oglądać zdjęcia kolorowych krajobrazów ;) Today1.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj tak, mi do pożegnania został rok, ale już mi smutno :( a co do dziwnej klasy- u mnie jest 25 dziewczyn i 1 chłopak także wyobraź sobie jego ból xD

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję nagrody ukończonej szkoły :D Życzę Ci powodzenia na maturze!

  OdpowiedzUsuń
 8. oj ja szkołe średnią ukończyłam jakiś czas temu ale pamiętam to jakby bylo wczoraj :) trzymam kciuki za maturę (nie warto się zbytnio stresować, sama zobaczysz po kilku latach) i mam nadzieję że dostaniesz się tam, gdzie chcesz na studia, a studia to najlepszy czas w życiu także ci zazdrosze troszke i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Miałam to samo wczoraj :) I "ognisko" pożegnalne bez ognia też w sumie na 19.
  Powodzenia na maturze i oczywiście życzę dostania się na wymarzone studia! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratulacje;)
  I powodzenia na maturze!:)

  OdpowiedzUsuń