środa, 22 grudnia 2010

Świąteczny stosik


Zapraszam do przejrzenia świątecznego stosiku nabytego w bibliotece niespełna dwie godziny temu.

Zaczynając od góry od lewej strony:
Wiktoria Zender "Strefa światła" - Prawdziwa historia dziewczyny okaleczonej przez jej ukochanego. Jest kontynuacją "Strefy cienia", której akurat nie było w bibliotece, ale zamierzam nadrobić moje zaległości.

Jodi Picoult "Zagubiona przeszłość" - Opowieść o kobiecie, która zdaje sobie sprawę z tego, że jest kimś innym, niż zawsze się jej wydawało. Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością tej autorki, więc jestem nastawiona w pełni pozytywnie i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Stacy Hawkins Adams "Wszystkie odcienie pereł" - Historia przyjaźni, która potrafi przezwyciężyć przeciwności losu i stawić czoła problemom. Jest to druga książka z serii Labirynty, która znajdzie się w zbiorze przeczytanym przeze mnie książek.

Dan Brown "Zwodniczy punkt" - Powieść autora słynnego "Kodu Leonarda da Vinci opowiadająca o spisku dotyczącym samego prezydenta USA i jego konsekwencjach. W planach miałam przeczytanie "Kodu...", ale skoro już się nawinęła, to z chęcią się w niej zagłębię.

J.K. Rowling "Harry Potter i Książę Półkrwi" - Szósta z kolei część o przygodach młodego czarodzieja. Cudem upolowana przeze mnie czeka spokojnie na swoją kolej. Póki co czeka na mnie część piąta.

*   *   *
Książek jest niewiele, ale mam zaległości z poprzedniego stosiku, więc wrażeń nie zabraknie. Dodatkowo przygotowałam małe urozmaicenie bloga, ale nie chodzi tu o konkursy. Pierwsza notka specjalna już wkrótce. A już jutro zapraszam na recenzję książki "Czego uszy nie widzą". Zrecenzowałabym ją już dzisiaj, ale chyba chwilowo opuściła mnie wena. Pozdrawiam :)

10 komentarzy:

 1. Harry'ego czytałam, ale czekam na recenzję 'strefa światła', jednocześnie dodaję ją do działu Chcę Przeczytać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ''Wszystkie odcienie pereł''- polowałam kiedys na tę książkę ale się nieudało, potem zapomniałam. Czekam wiec na twoja recenzję:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Harry'ego mam przeczytanego podobnie, jak Zwodniczy punkt. Picoult mam w planach, a co do pozostały dwóch pozycji, to się zastanowię

  OdpowiedzUsuń
 4. Poza Harrym nic nie czytałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. No, no, książki znakomite ;] Najbardziej będę chyba czekać na recenzję "Strefy światła" i "Zagubionej przeszłości". Wydają się być ciekawe, ale czy tak będzie dowiem się dopiero po Twojej recenzji ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super stosik ! Czekam na recenzje ,,Strefły światła'' gdyż tytuył obił mi się pare razy o uszy

  OdpowiedzUsuń
 7. uu, z tego czytałam jak na razie tylko Harrego ;]

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie czytałam ze stosiku niczego ;) Zapowiada się ciekawie, więc czekam na recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. heeej, u mnie znowu news ;D
  [ pamietnik-czytania.blog.onet.pl ]

  OdpowiedzUsuń
 10. Harry'ego czytałam. Super stosik ;)

  OdpowiedzUsuń