piątek, 26 listopada 2010

Listopadowy stosik


Z powodu nawału nauki i pisania przeze mnie próbnych matur przez cały ten tydzień opóźni się zaplanowana przeze mnie recenzja. Dlatego zamieszczam kolejny stosik, niewielki, ale zawsze coś :)

*   *   *

Gerlis Zillgens "Sny nocy letniej" - zabawna i pełna humoru opowieść o nastoletniej miłości i towarzyszących jej problemach. Przeczytana i zrecenzowana TUTAJ

Agnieszka Tyszka "Czego uszy nie widzą" - kolejna typowo młodzieżowa powieść o trudach szkolnego życia i relacjach w rodzinie. Recenzja niebawem.

Obie książki wypożyczone z biblioteki.  Dorota Terakowska "Ono" - dająca do myślenia i poruszająca powieść  o niechcianym dziecku i trudach życia w biedzie. O ile dobrze pamiętam,  jest to moja pierwsza książka tej cenionej autorki. Recenzja w  najbliższych dniach.

Agata Christie "Zerwane zaręczyny" - powieść kryminalna o rywalizacji kobiet o mężczyznę i konsekwencjach tej walki. Niedługo recenzja.
 
Te książki również są wypożyczone.


J.K. Rowling "Harry Potter i Zakon Feniksa" - bliska mojemu sercu książka, do której wrócę jeszcze nie raz. Czeka na przerwę świąteczną i wtedy też zostanie zrecenzowana. Pochodzi z mojej osobistej kolekcji.

J.K. Rowling "Harry Potter i Insygnia Śmierci" - ostatnia powieść serii grzecznie czeka na swoją kolej. Każdy wie, o czym jest, a jeśli nie, to zapraszam do przeczytania! Pożyczona od kolegi, za co serdecznie mu dziękuję :*

Brakuje tu szóstego tomu, którego nigdzie nie mogę dopaść, ale mam nadzieję, że uda mi się to jeszcze przed świętami.

*   *   *
Dziś to już wszystkie książki. Najbliższa recenzja pojawi się w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam :)

3 komentarze:

  1. Harrego Pottera nie czytałam i raczej nie zamierzam. Zerwane zaręczyny mnie zaciekawiły, dlatego niecierpliwie oczekuję na recenzję :)

    OdpowiedzUsuń
  2. "Ono" też chcę przeczytać. A Harry'ego mam przeczytanego od deski do deski :D Uwielbiam tę serię.

    OdpowiedzUsuń
  3. Mam ochotę podkraść HP i Insygnia Śmierci, ponieważ moj egzemplarz jest już w totalnej rozsypce ;)

    OdpowiedzUsuń